Home - Nieuws - DUURZAAM BELEGGEN | Iris te gast in BNR Zakendoen
04 juni 2021

DUURZAAM BELEGGEN | Iris te gast in BNR Zakendoen

Op 3 juni was Iris van de Looij hoofdgast in het BNR-nieuwsprogramma Zakendoen. Aanleiding voor de uitnodiging was onze podcastserie ‘Waarom beleggen mensen (niet)?’ Maar het gesprek ging ook over de transitie in de sector naar duurzaamheid. Iris spreekt over ‘spaarbeleggen’ vs. speculeren, de uitspraak van de rechter over duurzaamheid bij Shell, de consolidatie in de vermogensbeheersector en meer. Luister het gesprek met Thomas Zijl van BNR Nieuwsradio via de BNR podcast.

Luister de aflevering

Misschien vind je dit ook interessant

Kamerbrief klimaatmaatregelen voor de financiële sector

Nieuws | 15 april 2025
Op 8 april heeft minister Heinen (Financiën) de Tweede Kamer geïnformeerd over de uitkomsten van de verkenning naar eventueel aanvullende klimaatmaatregelen voor de financiële sector.

Financiële sector wil verder met financiering energietransitie

Nieuws | 11 februari 2025
Banken, pensioenfondsen, vermogensbeheerders en verzekeraars dragen via het Klimaatcommitment bij aan het Parijsakkoord én aan de daarop voortbouwende Nederlandse klimaatdoelstellingen.

EFAMA publiceert factbook 2024

Nieuws | 01 juli 2024
In juni publiceerde EFAMA, de Europese branchevereniging, haar factbook over 2024. Dit bevat een diepgaande analyse van de belangrijkste trends en ontwikkelingen in de fondsindustrie, zowel binnen als buiten Europa. Daarnaast biedt het een scala aan data over de markt, de fondsen en trends.

Zoeken in Nieuws, standpunten en publicaties