Beleggingsadviseurs en vermogensbeheerders zullen aan de slag moeten met hun ken-uw-cliënt intake. De aankomende MiFID-aanpassingen verplichten hen om inzicht te krijgen in de duurzaamheidsvoorkeuren van hun klanten. Waar zal dit toe leiden? Het opstellen van een duurzaamheidsprofiel van de klant naast het al bestaande risicoprofiel?
The European Supervisory Authorities (ESAs) published their Call for Evidence on Greenwashing on 15 November 2022. On 10 January DUFAS responded to this call of evidence.
Beleggers moeten ervan uit kunnen gaan dat artikel 9-beleggingsfondsen ook daadwerkelijk duurzaam beleggen. Om die reden adviseren we onze leden voorzichtig te zijn met het classificeren van een beleggingsfonds als een artikel 9-fonds.